“Mercedes” komandas vadītājs Toto Volfs paziņojis, ka ir 75 procentu drošs, ka seškārtējais čempions Luiss Hamiltons paliks komandā arī pēc sava līguma beigām 2020. gada izskaņā.

Šobrīd līgumi uz 2021. gadu ir tikai trim braucējiem (Serhio Peresam, Estebanam Okonam un Džordžam Raselam), taču vadošajās komandās šobrīd visas vietas čempionāta jaunajā ērā ir brīvas. Jau ilgāku laiku tiek spekulēts, ka Šarla Leklerka lieliskais sniegums var kļūt par iemeslu, lai Sebastians Fetels pieliktu punktu savai karjerai.

Personīgi izredzes saglabāt viņu sastāvā vērtētu ar 75% varbūtību. Spriežot no racionālās puses, viss liecina, ka saikne turpināsies no abām pusēm, taču ir kādu 25 procentu varbūtība, ko nevaram kontrolēt. Tuvāko mēnešu laikā redzēsim, kā situācija attīstās,” stāsta Toto Volfs.

“F1LV

Vaicāts par Hamiltona iespējamo pievienošanos “Ferrari”, Volfs norāda, ka ātra mašīna un laba komanda allaž būs Hamiltona prioritāte. “Ir vairāki faktori, kā, piemēram, finansiālās prasības, kas spēlēs savu lomu. Beigās braucējam jāpieņem lēmums, kuru ‘komplektu’ izvēlēties. Tas ir pilnībā normāli un mēs visi rīkotos līdzīgi.

Savas karjeras laikā Hamiltons braucis tikai divās komandās – “McLaren” un “Mercedes”, taču titulus izcīnījis ar abām. “Šāda līmeņa braucējs uzreiz dod impulsu komandā. Kad viņš pameta “McLaren”, lai dotos uz “Mercedes”, tika teikts, ka tas neesot pareizs solis, taču vēlāk pierādījās pretējais. Nevēlos pieļaut kļūdu, nenovērtējot “Ferrari” potenciālu.

Neredzu to kā pienākumu, uzvarēt septīto un astoto titulu. Gluži pretēji, mums jāsaglabā piezemētība un jāizbauda panākumi. No racionālā skatupunkta, viss liecina, ka mūsu kopīgajam ceļam jāturpinās. Bet jāņem vērā arī citi faktori, piemēram, jauns izaicinājums, interesants līgums un citi faktori. Šādam scenārijam dodu 25% varbūtību.