Apkopota statistika par skatītāju apmeklējumiem klātienē uz Formula 1 čempionāta 2019. gada sezonas sacīkstēm. Visvairāk skatītāju ieradās uz Lielbritānijas Grand Prix Silverstonā – 351 tūkstotis jeb vairāk kā 100 tūkstoši vidēji dienā (statistikā apkopots skatītāju skaits piektdienā, sestdienā un svētdienā). Virs 300 tūkstošiem skatītāju apmeklējuši arī Meksikas un Austrālijas posmus, bet labāko sešiniekā iekļuvuši arī Singapūras, Amerikas un Beļģijas posmi. Kopējais sezonas apmeklējums ir 4,164,948 skatītāji jeb 202 tūkstoši uz vienu posmu. Vislielākais sacīkšu dienas apmeklējums reģistrēts Silverstonā (140 tūkstoši), kam seko Mehiko (138.4 tūkstoši) un Ostina (128 tūkstoši). Visstraujāko progresu piedzīvojis Kanādas Grand Prix, kur skatītāju apmeklējums audzis par 14 procentiem.

Estebans Okons atzinis, ka viņu nepārsteidz Šarla Leklerka straujais progress “Ferrari” komandas sastāvā. “Šarls ir nopelnījis savu vietu. Mani tas nepārsteidz. Es teicu, ka viņš izcīnītu uzvaras un pole position, ja viņam būtu atbilstoša mašīna un viņš pie tādas tika. Es arī teicu, ka viņš finišētu priekšā Sebastianam Fetelam. Visu savu karjeru esam cīnījušies kopā ar viņu, Maksu Verstapenu un Pjēru Gazlī. Tieši tas mums palīdzēja celt latiņu un motivēja paveikt darbu pēc iespējas labāk.

Okona nākamās sezonas komandas biedrs Daniels Rikjardo uzskata, ka viņam ir izredzes atgriezties uz goda pjedestāla. “Domāju, ka nākamgad varam ieiet ritmā un pacīnīties arī par goda pjedestālu. Tas izklausās ambiciozi, taču domāju, ka, paveicot darbu labāk, viss ir iespējams. Šī sezona nav mūs apturējusi, vajadzīgs tikai pieliet eļļu ugunij. Dažkārt gan redzējām darba augļus. Kārtīgas balvas vēl neesam saņēmuši, bet redzēju, kā veidojas attiecības komandas ietvaros. Nevar aizmirst virsotnes kā ceturto vietu Kanādas posma kvalifikācijā un prieku, kas bija kā akmens, kas novēlies no pleciem. Varam to paveikt, varam atrasties galvgalī. Šie mirkļi iespaido.