“Ferrari” komanda ir paziņojusi, ka tās šīs sezonas spīdeklis Šarls Leklerks paliks komandas sastāvā vēl vismaz piecus gadus, pagarinot līgumu līdz 2024. gada sezonas beigām.

Leklerks Formula 1 čempionātā debitēja pirms gada ar “Alfa Romeo” mašīnu, tomēr jau pirmajā sezonā sevi pierādīja kā ļoti ātru un stabilu braucēju, kas ļāva veikt rokādi ar Kimi Raikonenu un šogad sēsties pie “Ferrari” stūres. Sezonas kopvērtējumā Leklerks izcīnīja 4. vietu, pārspējot savu komandas biedru Sebastianu Fetelu uzvaru, pole position un gūto punktu rādītājos.

Esmu ļoti priecīgs, ka varēšu palikt ar “Scuderia Ferrari”. Iepriekšējā sezona bija kā sapņu gads, jo braucu Formula 1 izcilākajā komandā. Nevaru sagaidīt, kad varēsim izbaudīt vēl ciešāku sadarbību ar komandu pēc intensīva un aizraujoša 2019. gada,” stāsta 22 gadus vecais Leklerks.

“F1LV

Ar katru sacīksti šogad mūsu vēlme pagarināt kontraktu ar Šarlu kļuva arvien skaidrāka. Pieņēmām lēmumu, kā rezultātā viņš paliks pie mums vēl piecas sezonas. Tas apliecina, ka Šarlu un Scuderia komandu saista kopīga nākotne. Šarls ir kopā ar mūsu ģimeni jau kopš 2016. gada un esam lepni par kopā sasniegto ar jauno braucēju akadēmiju,” piebilst komandas vadītājs Mattia Binotto.

Šarlam Leklerkam jau bija līgums ar “Ferrari” uz nākamo sezonu. Arī 2020. gadā viņa komandas biedrs būs četrkārtējais pasaules čempions Sebastians Fetels. Vācieša līgums ar komandu noslēdzas pēc 2020. gada. Tiek baumots, ka viņa vietu Maranello bāzētās komandas rindās varētu ieņemt šīs sezonas čempions Luiss Hamiltons.