29. decembrī apritēs 6 gadi kopš Šūmaheru ģimenes dzīve sagriezās kājām gaisā, kad slēpošanas negadījumā smagi cieta septiņkārtējais F1 čempions Mihaels Šūmahers. Kopš tā laika Šūmaheru ģimene Mihaela veselības stāvokli turējusi pamatīgā slepenībā. “Ferrari” leģendas sieva Korina pēc Ziemassvētkiem paziņojusi: “Lielas lietas sākas ar maziem solīšiem. Daudzi mazi gabaliņi var radīt lielāku mozaīku. Kopā esam stiprāki, tādēļ kopējie spēki ar ‘Keep Fighting’ kustību ļauj daudz vieglāk iedvesmot citus.” Nav zināms, ka Korina Šūmahere sniegs nākamo paziņojumu.

“Forbes” apkopojuši informāciju par aizvadītās desmitgades pelnošākajiem sportistiem, ņemot vērā gan līgumus ar komandām, gan ienākumus no reklāmām, balvu fondiem un citiem honorāriem. Pelnošākais autosportists šai sarakstā ir Luiss Hamiltons, kurš desmitgadi iesāka “McLaren” komandā, taču 2013. gadā veica ļoti riskantu pāreju uz “Mercedes”, ieņemot Mihaela Šūmahera vietu. Lēmums attaisnojās un Hamiltons kļuva par otro uzvarām bagātāko F1 braucēju. Desmit gadu laikā Hamiltons nopelnīja 400 miljonus USD, kas pelnošāko sportistu sarakstā ļauj ieņemt 10. vietu. Saraksta galvgalī ar 915 miljoniem USD ir bokseris Floids Meivezers, bet viņam seko futbolisti Kristiano Ronaldo (800 miljoni USD) un Lionels Mesi (750 miljoni USD).

“F1LV

Bijušais “Williams” braucējs Roberts Kubica, kurš šogad atgriezās F1 sacīkstēs pēc 8 gadu pauzes, esot ļoti tuvu tam, lai pievienotos “Alfa Romeo” komandai kā attīstības un simulatoru braucējs. Kubicas vārds iepriekš tika saistīts ar potenciālo pāreju uz “Haas” vai “Racing Point”, taču par galveno iemeslu šādai notikumu attīstībai var kalpot fakts, ka šogad beidzas “Alfa Romeo” un “Shell” sadarbības līgums, kas pavērs ceļu Kubicas privātajam sponsoram “PKN Orlen”, kas arī ir eļļas ražotāju kompānija. 35 gadus veco Kubicu un Hinvilā bāzēto komandu saista vēsturiskas saiknes, jo 2006. gadā, kad komandu vēl sauca “BMW Sauber”, viņš tās sastāvā debitēja un divus gadus vēlāk arī izcīnīja uzvaru Kanādas Grand Prix izcīņā.