Talantīgais “Ferrari” braucējs Šarls Leklerks pamatīgi nokaitinājis savas komandas vadību. Starpsezonas laikā 22 gadus vecais sportists nolēma veikt lēcienu ar izpletni no 4000 metru augstuma (ar instruktoru). Parasti braucējiem līgumā ir punkts, kas aizliedz, vai pieprasa komandas atļauju, lai nodarbotos ar bīstamām un traumatiskām aktivitātēm, taču Leklerks šo punktu nav ievērojis, par ko saņēma brīdinājumu no komandas puses. “Normālos apstākļos vajadzētu saņemt atļauju, bet izpletņlēkšanai es neprasīju, jo teicu sev, ka, ja kas noies greizi, man neviens neteiks, ka to nedrīkstēja darīt. Vienkārši devos turp, bet komanda bija mazliet dusmīga. Vēlreiz to neatkārtošu. Sajūtas bija satriecošas, tomēr tā ir pieredze, ko izjust vienu reizi,” iespaidos dalās Leklerks.

Seškārtējais F1 čempions Luiss Hamiltons ar lielu pārliecību raugās uz gaidāmo sezonu. “Man pieder māja, kuru ļoti mīlu un spēju radīt tik daudz patīkamu atmiņu. Tas manī rada lielāku laimi, kā jebkad biju domājis, ka esmu pelnījis. Kad esmu šeit, mani pārņem miers. Varu koncentrēties uz savu prātu un ķermeni, lai gadu pēc gada atgrieztos. Šogad būšu kā mašīna, pilnīgi citā līmenī kā jebkad agrāk! Izplatiet mīlestību un pozitīvismu visur kurp dodieties.” Šogad Hamiltons nosvinēja savu 35. dzimšanas dienu. Ja Hamiltona teiktais atbildīs realitātei, tad šogad viņam ir iespēja kļūt par vecāko F1 čempionu kopš 1996. gada, kad Deimons Hils to paveica 36 gadu vecumā.

Lai gan šobrīd Alonso domas pilnībā pievērstas savai debijai Dakaras rallijreidā, spāņu braucējs ieskicējis arī savus nākotnes plānus: “Vasaras laikā pieņemšu lēmumu. Izvērtēšu F1, varu atgriezties arī WEC, ņemot hiperauto ienākšanu. Varu arī braukt pilnu sezonu IndyCar.” Savu pēdējo F1 sacīksti Alonso aizvadīja 2018. gadā. “Iekšēji joprojām jūtos kā F1 braucējs. Šis čempionāts man joprojām patīk un zinu, ka tajā varu parādīt savu labāko sniegumu. F1 ir visu kategoriju zenīts, taču tam ir savi mīnusi – nākas sevi pilnībā veltīt tam un šādā veidā esmu pavadījis jau 18 savas karjeras gadus. Man jāizlemj, vai mani interesētu vēl divus vai trīs gadus smagi strādāt.” Vaicāts, vai redz sevi atgriežamies “Ferrari”, Alonso atbild: “2021. gada sakarā neesmu runājis ar “Ferrari”. Piedzīvojums ar “Ferrari” bija labs, tomēr nedomāju, ka runāsim par atgriešanos. Manuprāt, viņi nākotnes vārdā spēlē liks visu uz Šarlu Leklerku. 2021. gadā man jāredz, kuri būs konkurētspējīgi, bet “Ferrari” diez vai būs mani favorīti. Redzēsim.