Red Bull Racing” komanda šodien atrādīja savu jaunā modeļa RB16 krāsojumu, bet vēlāk pēcpusdienā mašīna jau dosies Silverstonas trasē.

“Red Bull” krāsojums šoreiz pārsteigumus nesagādāja un komanda arī ir nolēmusi iztikt bez pagaidu krāsojuma, kā tas bija pāris iepriekšējos gados.

Komandas līderis Makss Verstapens, kurš pagarinājis līgumu ar vienību līdz 2023.gada sezonai, šodien izbrauks pirmos apļus ar jauno modeli Silverstonas trasē, kur tiks aizvadīta filmēšanas diena, kuras ietvaros var veikt līdz 100km. Savukārt otrs komandas pilots Alekss Albons pirmo reizi jaunajā mašīnā sēdīsies pirmssezonas testos Barselonā.

“F1LV

Komandas galvenais uzdevums starpsezonā bija izvairīties no formas krituma, kas to ir piemeklējis iepriekšējos gados. Ņemot vērā, ka tehniskie noteikumi nemainās “Red Bull” un “Honda” inženieriem ir visas iespējas noturēt pagājušās sezonas lielisko formu un jau ar pirmo posmu sākt cīņu ar “Mercedes” un “Ferrari” komandām.

Alexander Albon and Max Verstappen of Aston Martin Red Bull Racing // Dustin Snipes/Red Bull Content Pool // AP-2332A2F411W11 // Usage for editorial use only //