“Red Bull” turpina gatavoties Austrijas GP pēc plāna. Sebastians Fetels skatās, kas notiek arī ārpus Formula 1. Lando Noriss gatavs izmantot jaunu ķiveres dizainu katrā Grand Prix posmā.

Neskatoties uz to, ka šobrīd tiek atcelta vai pārcelta viena Formula 1 sacīkste pēc otras, “Red Bull” kompānija turpina kā ierasts gatavoties jūlijā gaidāmajam Austrijas GP posmam. “Mūsu mārketinga aktivitātes pirms Austrijas GP sāksies maija vidū un mēs pieturamies pie sava plāna,” paziņoja Helmuts Marko. Tostarp “Red Bull” moguls Dītrihs Matešitcs, uzrunājot kompānijas darbiniekus, paziņoja, ka pandēmijas laikā visiem tiks maksāta alga pilnā apmērā. Savukārt Helmuts Marko, kuram ir 76 gadi, atzīst, ka ir lieliskā formā un nebaidās no inficēšanās ar COVID-19. “Mums ir laba medicīniskā aprūpe,” skaidroja Marko. “Man tikai jāuzmanās nesavainot sevi ar motorzāģi, kad strādāju mežā, lai nebūtu jādodas uz slimnīcu, kas varētu būt pati bīstamākā vieta šobrīd. Es ceru, ka pēc Lieldienām situācija ievērojami uzlabosies un pēc tam ātri atgriezīsies normālās sliedēs.”

Sebastians Fetels ir atzinis, ka pamazām sāk lūkoties uz lietām, ko darīt pēc savas Formula 1 karjeras beigām. Joprojām tiek spekulēts, ka vācietis varētu izlemt nepagarināt līgumu ar “Ferrari” un beigt savu F1 karjeru pēc 2020.gada sezonas. “Nav tā, ka mana kaisle par motoru sportu un F1 iz mazinājusies,” skaidroja Fetels. “Tieši otrādi, tomēr es sāku skatīties arī uz lietām, ka notiek ārpus F1. Mans interešu loks paplašinās, bet tas ir normāli, jo palieku vecāks. Turklāt es nevaru ignorēt arī savu ģimenes faktoru. Tomēr šobrīd es nedomāju par to, ko darīšu pēc 5 gadiem – šajā ziņā esmu mierīgs. Es varētu startēt citās sacīkšu sērijās vai darīt pavis ko atšķirīgu.”

“F1LV

Lando Noriss plāno mainīt savu ķiveres dizainu uz katru Grand Prix posmu 2020.gada sezonā. Ņemot vērā noteikumu izmaiņas, piloti drīkst pielāgot ķiveres dizainu, jo aizliegums uz šo sezonu ir atcelts. Lando Noriss daudz laika pavada pats veidojot ķiveru un kombinezonu dizainus un ir to darījis jau kopš agrīnās sacīkšu braucēja karjeras. “Es plānoju izmantot īpašu dizainu iespējam pat katrā sacīkstē,” paziņoja Noriss. “Man dizaini jau ir sagatavoti un stāv mājās pie sienas – tas būs veids, kā es atcerēšos katru sacīksti.