Virtuālajā Austrālijas Grand Prix dominē Šārls Leklērs, “Ferrari” komandas braucējs, uzvarot par 14 sekundēm.

Otrais virtuālā GP posms tika aizvadīts Austrālijā, Melnburnas trasē, un šoreiz piedalījās jau vairāki pastāvīgie F1 braucēji – Lando Noriss, Šārls Leklērs, Džordžs Rasels, Aleksandrs Albons, Nikolass Latifi un Antonio Džiovinaci. Kompānijai pievienojās, nu jau pensijā esošais, 2009. gada F1 čempions Džensons Batons, kurš finišēja 11. pozīcijā.

“F1LV

F2 braucējs Kristians Lundgards bija vienīgais, kurš patiesi spēja turēties līdzi Leklēra tempam, taču soda laiki neļāva kārtīgi cīnīties par uzvaru. Leklērs gan pēc virtuālās sacīkstes teica:”Esmu traki nosvīdis. Muskuļi nesāp, taču koncentrācija ir milzīga un daudz svīstu.”

Norisam gan neveicās, nu jau divas reizes pēc kārtas, kad viņš tiek “izmests” no spēles servera, dēļ interneta problēmām. Viņam sacīksti vajadzēja skatīties no malas, un izmantojot brīvo laiku uzzvanīja Maksam Verstapenam, kurš gan asi kritizē oficiāli Formula 1 spēli ar tādām replikām, kā “ņem nost no datora to spēli un met miskastē” vai “izbaudi sacensības, es nekad nepievienošos [spēlei]”. Noriss gan ņēma vērā nīderlandieša padomu un to izdzēsa. ‘Red Bull’braucējs pats arī ir kaislīgs simulatoru fans, taču dod priekšroku citiem sacīkšu simulatoriem – ‘R-factor 2’ vai ‘iRacing’-, kur, viņaprāt, ir labākas vadības fizikas.

Nākamais virtuālais posms ir pēc divām nedēļām un notiks Ķīnas Grand Prix vietā.