Divas no mazākajām Formula 1 komandām “Racing Point” un “Williams” apstiprinājušas, ka liela daļa darbinieku dīkstāves laikā nesaņems algu, kamēr triecienu piedzīvojušas arī vadošo darbinieku un braucēju algas.

“McLaren” komanda pagājušajā nedēļā bija pirmā, kas publiski paziņoja par darbinieku sūtīšanu bezalgas atvaļinājumā. Nu viņu piemēram ir sekojušas vēl divas komandas. Tā kā abas ir bāzētas Lielbritānijā, tad darbinieki pilnīgi bešā nepaliks, jo valdība šādā situācijā nonākušiem darbiniekiem sniedz pabalstus.

“Williams” braucēji Džordžs Rasels un Nikolā Latifi zaudēs 20 procentus no savas algas, sākot ar 1. aprīli. Identiskā situācijā atrodas arī komandas vadība. Šis dīkstāves periods ilgs vismaz līdz maija beigām.

Arī “Racing Point” apstiprināja, ka Serhio Peress un Lenss Strols piekrituši algas samazinājumam, tomēr komanda atteicās atklāt precīzas summas.

“McLaren” vienības izpilddirektors Zaks Brauns atklājis medijiem, ka komandas jau tikpat kā vienojušās par budžeta griestu samazināšanu no 175 līdz 150 miljoniem, tomēr norāda, ka čempionātu gaida grūti laiki un nespēja pielāgoties situācijai var rezultēties ar četru komandu aiziešanu no Formula 1.