McLaren F1 braucējs Lando Noriss tika uzaicināts nedēļas nogalē piedalīties kārtējā IndyCar virtuālā čempionāta posmā. Zīmīgi, ka sacensības risinājās Ostinas trasē, kur katru gadu ierodas arī F1 braucēji. Sacīkšu pirmajos apļos Noriss atradās vadībā, taču vispirms britu braucējs pazaudēja vairākas pozīcijas uz boksu apmeklējuma rēķina, bet tad sagriezās. Vils Pauers pārņēma vadību, taču arī viņš izslīdēja no trases. Noriss tikmēr centās sasmelt izlieto un tika līdz otrajai vietai. Četrus apļus pirms finiša mašīnu nenovaldīja arī tā brīža līderis Fēlikss Rozenkvists. Noriss izvairījās no zviedru sportista mašīnas un finiša līniju šķērsoja pirmajā vietā. Rozenkvists palika trešais, piekāpjoties arī Patrisio O’Vārdam.

NASCAR sacīkstēs Talladega ovālā 15 apļus pirms finiša Rikijs Stenhauss centās apdraudēt līdera Breda Keselovska pozīciju, taču saņēma triecienu no aizmugurē braucošā Taja Dillona, izraisot iespaidīgu avāriju. Visiespaidīgāk cieta Džefs Gordons, kura mašīna atdūrās pret aizsargtīklu. Reālajā dzīvē šis būtu bijis ļoti smags negadījums. Pēdējos apļos notika ļoti aizraujošas cīņas par uzvaru. Alekss Boumans tikai par mata tiesu pieveica Koriju Ladžoiju un Raienu Prīsu, kuriem bija nepieciešams fotofinišs, lai noskaidrotu 2. vietas ieguvēju.

Honkongas trasē aizvadīts pirmais Formula E virtuālais posms. Tāpat kā izmēģinājuma sacīkstēs Monako pirms nedēļas, arī šoreiz nepārspēts palika Makss Ginters. Kvalifikācijā ātrākais bija Stofels Vandūrns, tomēr 2. aplī piedzīvotā avārija lika atkāpties uz 6. pozīciju. Gintera līderpozīcija tika nopietni apdraudēta tikai sacīkšu sākumā. Otro vietu izcīnīja Niks Kasidijs, kurš aizvietoja Semu Bērdu. “Virgin” braucējs nevarēja startēt interneta savienojuma problēmu dēļ un bija vienīgais no 24 Formula E braucējiem, kas sacīkstēs nepiedalījās. Startējot no pirmās rindas, Paskāls Verleins noslēdza sacīkstes 3. vietā.