Alens Prosts ir atzinis, ka pastāv ļoti liela iespējamība, ka “Renault” komanda pēc 2020.gada sezonas beigām neturpinās sadarbību ar Danielu Rikardo.

Turklāt pēdējās nedēļās arī “Renault” juniors dānis Kristians Lundegārds neslēpa, ka viņam ir labas izredzes iekļūt F1 komandā, kad austrālietis nolems neturpināt sadarbību ar franču vienību.

“Danielam ir līgums līdz 2020.gada izskaņai, taču mūsu rokās nav trumpju šajā spēlē,” intervijā “Canal Plus” atzina Alens Prosts. “Mēs esam sākuši pārrunas, tomēr nevar aizmirst, ka 2021.gads būs ar tām pašām mašīnām un noteikumiem kā šī sezona un mums tas nav ideālais risinājums.”

“F1LV

“Šobrīd ir apstājies viss un arī F2 un F3 nekas nenotiek un līdz ar to mēs nevaram novērtēt jaunos pilotus,” turpināja Prosts, kurš savulaik vadīja “Prost Grand Prix” komandu. “Mēs vēlētos neko nemainīt uz 2021.gadu, taču tas nav mūsu rokās.”

“Makss Verstapens ir izveidojis “Red Bull” komandu ap sevi un es nedomāju, ka Daniels tur atgriezīsies,” Prosts filozofēja par iespējamiem austrālieša karjeras turpināšanas variantiem. “Taču ar mums viss notiek ļoti atvērti un brīvi, es jūtu, ka zināmā mērā arī Daniels vēlas turpināt startēt pie mums. Viņš uzstādīja plānu sasniegt panākumus kopā ar “Renault” un pagaidām mūsu attiecības ir ļoti pozitīvas.”

Foto; Daniel Ricciardo Instagram

Tostarp pats Daniels Rikardo nedomā dīkstāves laikā pievērsties virtuālajām sacīkstēm, kurām pievērsies pat četrkārtējais pasaules čempions Sebastians Fetels, kurš tomēr ir ļoti konservatīvs savos uzskatos.

“Es vienkārši zinu, ka ar manu nepiekāpīgo dabu, ja es iegādātos tādu simulatoru, tad pavadītu tajā neskaitāmas studas dienā,” paziņoja Rikardo, kurš šo laiku pavada saulainajā Austrālijā. “Un tas beigsies ar nokavētiem treniņiem vai nodarbībām. Es uzskatu, ka treniņi ir vairāk produktīvi manai izaugsmei.”