Uz ilgi gaidīto Zandvortas trases atgriešanos F1 čempionātā būs jāpaciešas mazliet ilgāk. Šodien sacensību organizatori izplatīja paziņojumu, ka Nīderlandes GP 2020. gada sezonā tomēr nenotiks.

Grand Prix sacīkstes leģendārajā Zandvortas trasē risinājās kopš 1948. līdz 1985. gadam, taču Maksa Verstapena spožā ienākšana Formula 1 čempionātā pēdējo gadu laikā Nīderlandē radīja jaunu autosacīkšu popularitātes vilni, kas loģiski noveda pie Nīderlandes Grand Prix atjaunošanas pēc 35 gadu pauzes.

Zandvortā vajadzēja risināties šīs sezonas pirmajam Eiropas posmam, taču vīrusa pandēmijas rezultātā tas tika sākotnēji pārcelts, tomēr posma organizators Jans Lammers jau sākotnēji ļoti skeptiski raudzījās uz izredzēm sacīkstes aizvadīt gada otrajā pusē, it īpaši gadījumā, ja nāksies iztikt bez ienākumiem no biļešu tirdzniecības.

“F1LV

Tagad kļuvis zināms, ka posms pārcelts uz nākamo gadu. Tas nozīmē, ka visiem līdzjutējiem, kas savas biļetes jau paguva iegādāties, tās būs derīgas uz 2021. gada sezonas Nīderlandes Grand Prix.

Šis ir trešais posms pēc Monako un Francijas Grand Prix, kas oficiāli atcelts pilnībā. Visi pārējie posmi, kuros sacīkstes neizdevās aizvadīt, tostarp Austrālijas GP, vismaz teorētiski joprojām saglabā izredzes tikt pie sacīkšu rīkošanas gada izskaņā.