“Williams” Formula 1 komanda un kompāniju grupa ir nonākusi pārdošanā pēc tam, kad pagājušā gadā piedzīvoti 13 miljonu sterliņu mārciņu lieli zaudējumi.

Šis lēmums iezīmē ievērojamas izmaiņas komandas filozofijā, jo iepriekš komandas dibinātājs un īpašnieks Sers Frenks Viljams vienmēr deklarēja, kas nedomā izlaist no rokām kontroli pār komandu un kompāniju. Viljamsa meita Klēra ir paziņojusi, ka šobrīd vispirms jādomā par komandas dzīvotspēju un tās darbiniekiem, kas pieprasa investīcijas. Pats Fernks Viljamss, kurams šobrīd ir 78 gadi, vairs nevada komandas darbu ikdienā.

Klēra Viljamsa ir atzinusi, ka pirms paziņojuma izplatīšanas neviens potenciāls pircējs nebija pieteicies, tomēr notiek pārrunas ar vairākiem potenciāliem investoriem. Turklāt jaunie noteikumi par budžeta griestiem noteikti padarīs “Williams” komandas piedāvāju pievilcīgu potenciāliem jauniem īpašniekiem, uzskata Klēra Viljamsa.

Turklāt “Williams” komanda paziņoja, ka pārtrauc sadarbību ar titulsponsoru “Rokit”, kas nozīmē, ka, sākoties 2020.gada sezonai, komandai atkal mainīsies krāsojums un tā atteiksies no ziemā parādītā sarkani-balti-zilā krāsojuma.