Tikai vienu dienu pēc piekāpšanās Stofelam Vandūrnam cīņā par virtuālā Formula E čempiona titulu par aiziešanu no savas komandas paziņojis vācietis Paskāls Verleins.

Bijušais DTM čempions un F1 braucējs Verleins pievienojās “Mahindra” komandai uz 2018./2019. gada sezonu un uzreiz apliecināja savu talantu, izcīnot 2. vietu Santiago un gandrīz uzvarot Mehiko, pirms baterija izbeidzās pēdējā līkumā un Verleins saņēma papildus sodu. Turpinājums nebija tik sekmīgs – pagājušās sezonas kopvērtējumā Verleins palika 12. vietā, bet šosezon pirmajos 5 posmos iekrāti tikai 14 punkti, kas kopējā ieskaitē ļauj atrasties tikai 14. vietā.

Izmantojot savu ‘Instagram’ profilu, 25 gadus vecais Verleins pavēstījis, ka pārtrauc sadarbību ar “Mahindra” un nestartēs tās sastāvā sezonas atlikušajos posmos. Ne Verleins, ne “Mahindra” komanda nav snieguši sīkākus paskaidrojumus tik straujai sadarbības pārtraukšanai.

“Mahindra” komanda vēl nav paziņojusi, kurš ieņems Verleina vietu, kamēr pats Verleins, visticamāk, nākamsezon dosies uz “Porsche”, kur šosezon startē izturības sacīkšu zvaigznes Andrē Loterers un Nīls Janī.