Sebastians Fetels intervijā pēc Austrijas GP atklāšanas posma atzina, ka ir risinājis pārrunas ar “Renault” komandu un noteikti pieņemtu piedāvājumu no “Red Bull”, tomēr tas ir atkarīgs no Dītriha Matešitca.

Pēc atlaišanas no “Ferrari” Fetels vēl nav apstiprinājis savus nākotnes plānus, tomēr atzina, ka šobrīd iespējami visi varianti – iešana pensijā, atvaļinājuma paņemšana vai pievienošanās citai vadošai komandai. Sarunas ar “Renault” esot bijušas īsas un nekonkrētas, bet šobrīd motoru sporta prese runā par iepsējamo Fetela atgriešanos “Red Bull” komandā, kurā vācietis izcīnīja četrus čempiona titulus.

“AlphaTauri” komandas boss Francs Tosts paziņoja, ka Fetela atgriešanās ir pietiekami nopietns pagriezies komandas filozofijā un to izlemšot Dītrihs Matešitcs. 33 gadus vecais Fetels starp Austrijas un Štīrijas posmiem piedalījās “Red Bull” televīzijas “ServusTV” tiešraidē kopā ar “Red Bull” sistēmas pilotiem un koandas bosu Kriastianu Horneru, kas tikai pastiprināja baumas.

“F1LV

Tiešraides laikā Makss Verstapens atzina, ka nebūtu pret Fetelu kā komandas biedru, bet vēlāk skaidroja, ka tikai vēlējies būs pieklājīgs un uzskata, ka “Red Bull” nav iemesla pazemināt amatā Aleksu Albonu.