Formula 1 čempionāts tuvākajās dienās apstiprinās nākamās kalendāra sacīkstes, kas sekos pēc Itālijas posma Moncā un tostarp arī sacīksti Mudžello trasē.

“Ferrari” piederošajā trasē Grand Prix posms ar nosaukumu Toskānas GP risināsies uzreiz pēc Spa un Moncas – 13.septembrī. Jāatgādina, ka tradicionāli šajā trasē pavasarī notiek MotoGP posms, kas šogad pandēmijas dēļ tika atcelts.

Tāpat gaidāma arī Krievijas GP apstiprināšana uz 27.septembri – divas nedēļas pēc Mudžello. Soču posma organizatori jau plāno sākt biļešu tirdzniecību un tas nozīmē, ka sacīkste Krievijā varētu būt pirmā ar skatītāju klātbūtni.

“F1LV

Cerības organizēt Kanādas posmu uzreiz pēc Krievijas ir pagaisušas un laika apstākļi rudens pusē liek domāt par sacensībām vairāk dienvidos, kas paver iespējas Portugāles Portimao trasei iekļūt kalendārā oktobra pirmajā pusē. Ķīna un Vjetnama visdrīzāk varētu atrast vietu kalendārā oktobra otrajā pusē. Sākotnēji Vjetnamas posma organizatori vēlējās aizvadīt 2021.gada sezonas atklāšanas sacīksti, lai laika izteiksmē ‘nepārklātos’ ar Ķīnas posmu, bet šobrīd ir mainījuši savu nostāju un gatavi posmu organizēt jau šogad.

Pagaidām plānā ir apstiprināt F1 posmus septembrim un oktobrim, bet novembra plāni līdz galam nav skaidri – vēl oficiāli nav atcelti ASV, Meksikas un Brazīlijas posmi, taču visi trīs ir zem lielas jautājuma zīmes, kas varētu nozīmēt, ka šogad F1 iztiek bez sacīkstēm Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā. Pagaidām plāns ir pabeigt sezonu ar diviem posmiem Bahreinā 29.novembrī un 6.decembrī, kā arī Abu Dabi 13.decembrī. Rezervē gaida Imolas un Hokenheimas trases.