Vācijas prese turpina aktīvi ziņot, ka četrkārtējais pasaules čempions Sebastians Fetels nākamajā sezonā pievienosies “Aston Martin” komandai, kurā aizstās Serhio Peresu.

Peresam, kuru atbalsta Meksikas miljardieris Karloss Slims, ir trīs gadu līgums ar komandu un tas beidzas tikai 2022.gada izskaņā. Tomēr līgumā esot klauzula, kas paredz iespēju komandai ‘atpirkties’ no Serhio Peresa pakalpojumiem.

Komandas īpašnieks Lavrencs Strols ir ieguvis kontroli pār “Aston Martin” kompāniju un šobrīd cītīgi attīsta to. Turklāt “Racing Point” komandai ir ciešas saiknes ar “Mercedes” komandu un Toto Volfu, kurš ir ne tikai “Aston Martin” līdzīpašnieks, bet arī ‘rozā komandas’ titulsponsora BWT kompānijas daļu turētājs.

Arī Formula 1 īpašnieki “Liberty Media” vēlas Fetela palikšanu apritē, jo viņš ir vienīgais vācietis. Tostarp Meksikas GP nākotne ir apdraudēta un Peress var zaudēt vienu no saviem lielākajiem trumpjiem – mājas posmu.

Arī Fetela bijušais boss un labs draugs Kristians Horners Štīrijas GP laikā komentēja: “Sebastianam ir vismaz vairākas izvēles nākotnei. Viena no tām ir “Racing Point”. Es gan nedomāju, ka Lanss Strols tiks atlaists, bet mēs nezinām, kas ir rakstīts pilotu līgumos.”