Tuvojoties pusdienlaikam Ungārijā šodien sāka līt spēcīgs lietus, pamatīgi iejaucoties Grand Prix un junioru formulu nedēļas nogales norisē. Slapjajā Hungaroringa trasē ātrāko rezultātu sasniedza “Ferrari” braucējs Sebastians Fetels.

Lai gan lietus nebija tik spēcīgs kā pirms nedēļas Austrijā, tomēr bija jāgaida vairāk kā 20 minūtes līdz Serhio Peress kļuva par pirmo braucēju, kurš uzrādīja ieskaites apli, braucot ar slapjam laikam paredzētajām riepām.

Lai gan kaut uz instalācijas apli trasē devās visi 20 braucēji, tomēr aktivitāte trasē bija samērā maza arī atlikušajā sesijas daļā. Ātrākā apļa īpašnieks Fetels veica tikai 12 apļus un bija otrs ražīgākais braucējs aiz Kimi Raikonena (16 apļi), kurš nepiedalījās pirmajos treniņos, jo viņa mašīnā sēdās rezerves braucējs Roberts Kubica.

Kopumā tikai 13 braucēji uzrādīja ieskaites apli, kamēr abi “Williams” un “Renault” braucēji, kā arī Hamiltons, Albons un Magnusens palika bez rezultāta.

Nokrišņi iespējami arī abās atlikušajās Ungārijas Grand Prix nedēļas nogales dienās. Sacensību programmu un čempionāta kopvērtējumu meklē posma apskatā.

Ungārijas GP – otrie treniņi
Grafiks: Formula One