Luiss Hamiltons izcīna savu otro šīssezonas pole-position, kamēr Botass uz starta līnijas stāsies otrais, pēdējā lidojošajā aplī no komandas biedra atpaliekot par 0,1 sekundi.

Abi ‘Mercedes’ piloti kvalifikācijā bija neaizskarami, tuvākais konkurents – Lanss Strols – gandrīz par sekundi lēnāks. Tikmēr Sebastians Fetels saglabā savu personīgo rekordu – kopš 2008. gada Ungārijā nav startējis zemāk par piekto pozīciju, kvalificējoties arī šoreiz piektais. Šārls Leklērs palīdz ‘Ferrari’ pabeigt komandas šīssezonas labāko kvalifikāciju, ierindojoties sestajā pozīcijā. Arī ‘Racing Point’ uzstāda paši savu personīgo rekordu, kopš komandas dibināšanas neviens no braucējiem nav startējis augstāk par sešpadsmito pozīciju, šoreiz abi braucējis ir TOP4 ar Peresu ceturtaja pozīcijā.

“F1LV

Pirmajā kvalifikācijas daļā visiem elpu aizrāva Džordža Rasela lidjošais aplis. Savu ‘Williams’ spēkratu, kas ir viens no lēnākajiem šīssezonas sastāvā, ierindoja astotajā pozīcijā, kā arī komandas biedrs Latifi tika uz otro kvalifikācijas kārtu. Lai gan pēdējā kārta neiekļuva neviens no vienības braucējiem, iespaidīgi redzēt ‘Williams’ TOP10.

Priekš ‘Red Bull’ šī ir diena, ko aizmirst, Aleksandrs Albons paliek trīspadsmitais, Verstapens netika augstāk par septīto pozīciju.

‘Mercedes’ un ‘Racing Point’ ir vienīgie TOP10, kas rītdienas sacīksti sāks ar vidējā sastāva riepām.

Ungārijas Grand Prix  – kvalifikācija

Image