Sarunā ar itāļu laikrakstu ‘Gazzetta dello Sport’ “Ferrari” priekšsēdētājs Džons Elkmans atzinis, ka komanda nespēs atgūties līdz pat 2022. gadam, kad stāsies spēkā jaunie noteikumi.  “Neesam uzvarējuši konstruktoru kausā kopš 2008. gada, bet braucēju ieskaitē kopš 2007. gada. Tam sekoja “Red Bull” uzvaru cikls, pateicoties aerodinamikas pārākumam un “Mercedes” spējai attīstīt hibrīddzinēju tehnoloģijas. Šogad neesam spēcīgi dažādu kļūdu dēļ projektā. Mums bija strukturālas kļūdas, kas kādu laiku ietekmēja aerodinamiku un automašīnas dinamiku, kā arī zaudējām dzinēju jaudu. Reāli skatoties, mūsu mašīna nav konkurētspējīga. Jūs to redzējāt trasē un redzēsiet arī turpmāk. Esam likuši pamatus, lai atgrieztos uz uzvaru takas 2022. gadā, kad stāsies spēkā jaunie noteikumi. Par to esmu pārliecināts.”

“McLaren” komanda oficiāli apstiprinājusi sadarbības atjaunošanu ar “Gulf Oil” kompāniju. Jau šonedēļ Lielbritānijas Grand Prix “Gulf Oil” logotips būs redzams uz formulu dzinēju pārsegiem, atpakaļskata spoguļiem, kā arī Karlosa Sainca un Lando Norisa sacīkšu kombinezoniem. Abas puses sadarbojās no 1968. līdz 1973. gadam, kad “McLaren” guva pirmos panākumus gan Eiropā populārajā Formula 1, gan Amerikā notiekošajā Can-Am čempionātā. “Gulf Oil” sponsorētās mašīnas parasti tiek krāsotas gaiši zilos un oranžos toņos, kas lieliski iet roku rokā ar “McLaren” pašreizējo dizainu, kur šīs pašas krāsas izmantotas tumšākos toņos.

“F1LV

Trīs nedēļas pēc Formula 1 oficiālās 2020. gada datorspēles izlaišanas apgrozībā “Codemasters” radījuši uzlabojumu pakotni, kur galvenās izmaiņas ietver “Mercedes” formulas ‘melno versiju’. Kā zināms, cīnoties pret rasismu vācu vienība īsi pirms sezonas sākuma nolēma atteikties no ierastā sudrabbainā krāsojuma un vērst uzmanību uz globālām problēmām ar melni krāsotu formulu. “Codemasters” nebija laika veikt izmaiņas arī datorspēlē, tādēļ tās tika atliktas. Tuvāko mēnešu laikā varētu sekot vēl uzlabojumi, tostarp ‘We Race As One’ kustības krāsainā varavīksne uz “McLaren” mašīnas ‘halo’ sistēmas. Attiecībā uz kalendāru, spēles veidotāji neplāno to papildināt ar Imolu, Mudžello, Portimao un Nirburgringu, atstājot spēkā sākotnēji paredzēto 22 posmu kalendāru.