Makss Verstapens iesāka Lielbritānijas Grand Prix ar vadību pirmajos treniņos, viņam seko Luiss Hamiltons un Lanss Strols, kuri atpaliek vairāk kā par pussekundi.

Iespringt varēja jau pirms treniņu sākuma – ‘Racing Point’ pēc ziņām par Serhio Peresa inficēšanos ar COVID-19 vajadzēja atrast braucēju, kurš aizstās meksikāni uz Lielbritānijas Grand Prix. Jau no sākuma klīda baumas, ka tas varētu būt Niko Hulkebergs, taču oficiāla paziņojuma nebija pat līdz pēdējām piecām minūtēm pirms treniņa, jo vācietim bija jāgaida koronavīrusa testu rezultāti.

“F1LV

‘Ferrari’ nedienas turpinājās ar Fetelu, kuram nācās izstāties dzēsēšanas sistēmas dēļ savā otrajā aplī, tā arī neuzstādot nevienu apļa laiku. Tikmēr komandas biedrs Šārls Leklērs finišēja piektajā pozīcijā, uzstādot ātrāku apli par Valteri Botasu, kurš palika sestais.

‘Mercedes’ nācās nomainīt Hamiltona formulas elektrisko dzinēju (MGU-K), kam tika konstatētas kļūmes, taču sodu par to nesaņem, jo tika nomainīts pirms sesijas sākuma.

Lanss Strols aizvadīja iziclu sesiju, ierindojoties trešajā vietā, būdams vien 0.2 sekundes aiz Hamiltona. Niko Hulkenbergs savu pirmo sesiju kopš pagājuša gada Abu Dabī GP pabeidza devītajā pozīcijā.

Lielbritānijas Grand Prix – 1. treniņš
Image