Lanss Strols uzstāda ātrāko otro treniņu apļa laiku, ar Aleksandru Albonu un Valteri Botasu aiz muguras.

Lanss Strols ar savu ‘Racing Point’ formulu izskatās īpaši stipri ieejot sestdienā, abas piektdienas sesijas pabeidz neizkrītot no TOP3, kamēr Hulkenbergs lēnām pierod pie spēkrata, finišējot septītais, vien 0,6 sekundes aiz jaunā komandas biedra. Jāpiebilst, ka vācietis ir viens no garākajiem F1 pilotiem, augumu atšķirība starp viņu un Peresu, kura formulu viņš izmanto, ir 9 centimetri, tādējādi radot problēmas ar ērtību.

“F1LV

Aleksandram Albonam izcils otrās sesijas sākums uzstādot otro ātrāku apli, taču vēlāk avarēja, kas arī beidza viņa piektdienas braucienu. Fetelam arī šajā treniņu braucienā radās problēmas ar spēkratu, kā dēļ bija spiests izlaist pusi no sesijas, beigās finišējot astonpadsmitais.

Maksam Verstapenam sesija bija ne tik izdevusies – vien četrpadsmitais ātrākais aplis, kā arī strīds ar Grožānu, kurš nobloķēja vienu no viņa ātrajiem apļiem.

‘Mercedes’ vienībai šis pagaidām ir sliktākais Grand Prix sākums – neviens no abiem braucējiem nav bijis tabulas pašā augšgalā, taču komanda jūtas optimistiski. Īsto sudrabu bultu ieraudzīs vien sestdienas kvalifikācijā.

Lielbritānijas Grand Prix – 2. treniņšImage