Luiss Hamiltons pēc saslīdēšanas otrajā kvalifikācijas kārtā spēja uzrādīt ātrāko apli izšķirošajā kvalifikācijā un izcīnīja tiesības startēt no pole savā māju sacīkstē. Valteri Botass startēs no pirmās starta rindas, tomēr somu pilotam jāņem vērā, ka pēdējās sešās sacīkstēs Silverstonā uzvara ir tkusi izcīnīta no pirmās starta pozīcijas.

Pirmajā kvalifikācijas sesijā ātrāko apļa laiku uzrādīja abi “Mercedes” piloti un priekšā bija Botass, bet aiz svītras palika Romēns Grožāns, Antonio Džiovinaci, Kimi Raikonens, Kevins Magnusens un Nikolā Latifi, kurš saslīdēja izšķirošajā aplī un izraisīja dzelteno karogu fāzi, kuras laikā savu ātrumu nesamazināja Latifi komandas biedrs Džordžs Rasels, kurš iekļuva otrakā kvalifikācijas kārtā.

Otrajā kvalifikācijas kārtā savā pirmajā lidojošajā aplī saslīdēja Luiss Hamiltons, uztaisot skaistu 360 grādu pirueti un sametot trasē akmentiņus no drošības jolas. Līdz ar to tiesneši nolēma izkārt sarkanos karogus, lai sakoptu trasi. Tobrīd kvalifikācijas līderis atkal bija Hamiltona komandas biedrs Valteri Botass. Savā otrajā mēģinājumā Hamiltons noņēma visus jautājumus par iekļūšanu Q3 un uzrādīja otro laiku, zudējot Botasam 0,3s. Aiz svītras otrajā kvalifikācijas kārtā palika Pjērs Gazlī, Džordžs Rasels, Danīls Kvjats, Alekss Albons un arī Niko Hulkenbergs, kurš izmantoja mīkstākā sastāva riepas un savam komandas biedram Strolam zaudēja mazāk kā 0,1s. Interesanti, ka Strola laiks bija identisks ar Pjēra Gazlī rezultātu, bet tālāk iekļuva “Racing Point” pilots, jo savu rezultātu uzrādīja ātrāk. Lielākā daļa vadošo piloti Q2 izmantoja dzeltenā marķējuma vidējā sastāva riepas, ar kurām varēs sākt sacīksti.

Trešajā kvalifikācijā “Mecedes” piloti parādīja savu īsto ātrumu – abi bija vismaz sekundi ātrāki par tuvāko sekotāju jau pirmajā mēģinājumā. Turklāt Hamiltons par 0,1s pārspēja Botasu, kurš visdrīzāk būs viņa sīvākais sāncensis uz uzvaru svētdien. Arī otrajā mēģinājumā Hamiltons bija ātrāks par komandas biedru, kamēr otrajā rindā pa vienam “Red Bull” un “Ferrari” pilotam – Verstapenam kompāniju sastādīs Šarls Leklērs, kamēr Sebastians Fetels uzrādīja devīto rezultātu, taču apļa laiks tika anulēts par trases robežu pārkāpšanu.

Lielbritānijas GP rezultāti