“Mercedes” komanda oficiāli apstiprinājusi, ka arī nākamsezon tās pamatsastāvā startēs somu pilots Valteri Botass, kurš pievienojās komandai 2017. gadā. Oficiālajā paziņojumā teikts, ka Botass pārstāvēs komandu ‘vismaz līdz 2021. gada sezonas beigām’. Botass “Mercedes” komandai atnesis 8 uzvaras un lieliski palīdzējis Luisam Hamiltonam izcīnīt trīs titulus pēc kārtas. Hamiltona līgums beidzas šī gada izskaņā, tomēr sagaidāms, ka arī tas tiks pagarināts.

“Racing Point” komanda šobrīd gaida atbildi no Apvienotās Karalistes valdības, vai Serhio Peresam pašizolācijā jāpavada 7 vai 10 dienas. Atkarībā no atbildes, komanda ir gatava izmantot meksikāņu braucēju jau šonedēļ Silverstonā. Peresa Covid-19 tests tika veikts brīdī, kad likums paredzēja 7 dienu pašizolāciju, taču precīzie rezultāti pienāca, kad šis periods jau tika pagarināts. Ja Peresam tomēr dalība būs liegta, arī šonedēļ viņu aizstās Niko Hulkenbergs.

“Mercedes” komanda apstiprinājusi, ka tās rezerves braucējam Estebanam Gutjeresam pēc trīs pilnu sezonu izlaišanas bija beigusies F1 superlicence, līdz ar to viņš nebūtu varējis aizstāt Peresu, ja “Racing Point” būtu izvēlējusies Peresa tautieti. Tā kā “Mercedes” dalās rezerves braucējos ar “Racing Point”, “Williams” un “McLaren”, tad šīs komandas palikušas bez rezerves braucējiem uz tuvākajiem diviem posmiem. Līdz ar to “McLaren” komanda vienojusies ar “Sky Sports F1” reportieri Polu di Restu kā tās rezerves braucēju. di Resta savu pēdējo F1 startu aizvadīja 2017. gadā Ungārijā, kad aizstāja apslimušo Felipi Masu. Līdz pagājušajam gadam diResta startēja DTM čempionātā.