Seškārtējais F1 čempions Luiss Hamiltons izveidojis savu komandu. “X44” piedalīsies bezceļu elektroauto jaunizveidotajā čempionātā Extreme E Series. Pats Hamiltons skaidro, ka šādā veidā viņš spēs apvienot divas kaislības vienlaikus – mīlestību pret autosportu un planētas saudzēšanu. Pagaidām komandas braucēju sastāvs vēl nav zināms, taču Hamiltons neplānojot sēsties pie pašizveidotās vienības pārziņā esošā spēkrata stūres.

Pat pēc absolūtas izgāšanās Beļģijā un Itālijā “Ferrari” komandas vadītājs Mattia Binotto saglabā optimismu. “Pirms tam mums nebija krīzes un varu apstiprināt, ka tās nav arī tagad. Sacīkšu noslēgums izvērtās mums nelabvēlīgs pēc izturības problēmām, kas jau atkal skāra Sebu. Šis bija sliktākais iespējamais nedēļas nogales noslēgums, taču svarīgāk ir raudzīties uz priekšu un saprast, ko varam mācīties, lai kļūtu spēcīgāki.” Itāļu speciālists arī norādīja, ka cer uz daudz labvēlīgāku noslēgumu vienības 1000. F1 startā šonedēļ Mudžello trasē, kur jaudai un piespiedējspēkam nav tik izšķiroša nozīme kā Spa un Moncā.

“Mercedes” komanda atklājusi savus 2019. gada sezonas finansiālos rādītājus. Komandas kopējais budžets gadā sastādīja 333 miljonus GBP (aptuveni 365 miljoni EUR). Vienības ienākumi, salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem, arī auguši, sastādot kopējo peļņu 14,7 miljonu GBP apmērā. Darbinieku skaits komandā pieauga no 968 līdz 1016. Gada kopējie izdevumi darbinieku algām sastādīja 95,3 miljonus GBP, no kuriem lauvas tiesa tika Luisam Hamiltonam.