Četrkārtējais Formula 1 čempions Sebastians Fetels aizvietos Serhio Peresu, kurš vakardien paziņoja par aiziešanu no ‘Racing Point’ komandas pēc 8 gadu kopdzīves.

Jau maija mēneša sākumā tika paziņots par to, ka Fetels neturpinās pēc 2020. gada sezonas braukt sarkanajās ‘Ferrari’ krāsās, viņu aizvietos Karloss Sainss. Tobrīd vācietis vēl nezināja, ko darīs nākamgad un nopietni apsvēra domu aiziet no sporta, taču ‘Racing Point’, kas nākamgad startēs zem ‘Aston Martin’ nosaukuma, devusi iespēju vienam no trim pasaules čempioniem šī gada F1 sastāvā, lai gan jau bija parakstījusi vairāku gadu līgumu ar Peresu.

“Laurensa Strola apņemšanās un enerģija, ko viņš ieliek Formulā 1 ir iedvesmojoša un es ticu, ka kopā mēs varam uzbūvēt, ko ļoti īpašu. Manī vēljoporjām mīt degsme un mana vienīgā motivācija ir sacensties par augstākajām vietām. Un to paveikt ar ‘Aston Martin’ ir liela privilēģija,” par turpmākajiem gadiem izteicās Fetels.

Sebastians Fetels šobrīd ir vienīgais no trim F1 čempioniem, kas startē 2020. gada sezonā, kuram ir parakstīts līgums tālāk par 2020. gada sezonu. Lai gan tiek uzskatīts, ka Luiss Hamiltons pagarinās līgumu ar ‘Mercedes’, Kimi Raikonena nākotne ar ‘Alfa Romeo’ vēl nav zināma, kas arī varētu atbrīvot vietu Serhio Peresam, kurš tagad palicis bez spēkrata uz nākamo gadu.