Valtteri Botass Soču trasē izcīna savu otro šīssezonas uzvaru, Verstapens finišē otrais, kamēr Hamiltons tiek pie diviem 5 sekunžu sodiem.

Luiss Hamiltons nespēja šonedēļ izcīnīt savu 91. Formula 1 uzvaru, pirms sacīkstes brits veica starta treniņus uz trases, vietās, kur tas nav paredzēts un tika pie diviem 5 sekunžu sodiem. Vairāk par 90 uzvarām pagaidām izdevies sasniegt vēl tikai vienam braucējam – Mihaelam Šumaheram, kuram ir 91.

“F1LV

Karlosam Sainsam un Lansam Strolam sacīkste beidzās jau pirmajā aplī. Sainss pēc nobraukšanas no trases otrajā līkumā, mēģināja atgriezties caur tam paredzētajām barjerām, taču bija uzņēmis pārāk lielu ātrumu un ietriecās trases sienā. Lansam Strolam tikmer nepaveicās ceturtā līkuma izejā, kad viņa ‘Racing Point’ ietriecās Leklērs.

Daniels Rikiardo pirmajā aplī tika līdz trešajai vietai, apdzenot lēni startējošo Verstapenu, taču vēlāk zaudēja pozīcijas gan ‘Red Bull’ braucējam, gan Serhio Peresam. Austrālietis arī tika pie 5 sekunžu sodu par nepareizu atgriešanos trasē, taču spēja noturēties priekšā Leklēram, finišējot piektais.

Šārlam Leklēram lieliska sacīkste rezultāta ziņā, ar savu ‘Ferrari’ guva sesto vietu, kamēr komandas biedrs Fetels nespēja tikt augstāk par trīspadsmito.

‘Alpha Tauri’ vienības tika pie dubultpunktu finiša, gan Pjērs Gazlī, gan mājinieks Daņils Kvjats finišēja TOP10, astotajā un devītajā vietā.

Luiss Hamiltons ir bīstami tuvu sacīkstes ‘banam’ – pēc Krievijas GP brits iekrājis 10 soda punktus, ja tiek sakrāti 12 jāizlaiž sacīkste. Tuvākā sacīkste, kad skaits tiks samazināts ir Tucijas Grand Prix, kas notiks pēc 15. novembrī. Tikmēr Hamiltonam jāizvairās no jebkādiem sodiem.

Krievijas Grand Prix – sacīksteImage