Ļoti slidenos trases apstākļos ‘Istambul Park’ trasē, kur šajā nedēļas nogalē risināsies Turcijas GP, ātrāko apļa laiku uzrādīja abi “Red Bull” piloti.

Vēl rīta pusē Turcijas trases uzturētāji bija nolēmuši nomazgāt trasi un ūdens nepaguva nožūt atsevišķšās trases daļās, jo īpaši starta finiša taisnē, kura atradās ēnā. Nesen uzklātais trases segums, vēsās rīta temperatūras un cietākā sastāva “Pirelli” riepas – tas viss kombinācijā nozīmēja, ka piloti slidinājās pa trasi, kā skolas bērni ar gumijas zābakiem pa aizsalušu dīķi.

Pirmajās treniņa 45 minūtēs vairums piloti bija veikuši tikai pāris apļus, kamēr daži joprojām nebija uzrādījuši rezultātu (Rikardo un Hamiltons). Šarls Lēklērs jau pirmajās minūtēs notieca stabiņu, kas atdalīja boksu ieeju no trases un tiesneši nolēma neatjaunot stabiņu.

“F1LV

Atlikušajā treniņa laikā piloti un komandas devās trasē krietni vairak, tomēr zemā saķere neļāva strādāt pēc ierastās programmas un tādēļ rezultātos bija ļoti liela laika apļu atšķirība – vairākas vienības nolēma strādāt ar cietā sastāva riepām pie pamata regulējumu iegūšanas.

Turcijas GP – 1.treniņš