“Mercedes” komanda izplatījusi paziņojumu, kurā tās braucēja Valteri Botasa vārdā tiek izteikta atvainošanās visiem ķīniešu faniem pēc somu braucēja komentāriem pēc Turcijas Grand Prix izcīņas. Botass sacīkšu laikā sagriezās sešas reizes un finišēja apli aiz komandas biedra Luisa Hamiltona. Pēc finiša intervijā ‘Ziggo Sport’ Botasam tika vaicāts, vai šī ir diena no 2020. gada, ko Valteri labprāt izdzēstu, viņš atbildēja: “Šodienu, jā! Vai varbūt to dienu, kad kāds ienesa sikspārni Uhaņā.” Kā zināms, tad tieši Uhaņas provincē sāka izplatīties Covid-19 vīruss, kura rezultātā dzīvību zaudējuši vairāk kā miljons cilvēku visā pasaulē.


Felipe Masa ir nobažījies par to, ko Fernando Alonso spēs sasniegt, atgriežoties F1 čempionātā 40 gadu vecumā pēc divu gadu prombūtnes, norādot, ka viņam būs jāsacenšas ar puišiem kas ir tikai 20-25 gadus veci. Masa, kurš četrus gadus brauca vienā komandā ar Alonso, gan uzsver, ka viņa atgriešanās kopumā ir vērtīga F1 čempionātam un atšķirīgo raksturu dēļ būtu grūti salīdzināt Alonso atgriešanos ar Mihaela Šūmahera uznācienu “Mercedes” komandā 2010.-2012. gadā.


San Raffaele slimnīca Milānā izplatījusi paziņojumu, ka bijušā F1 braucēja un paralimpiskā čempiona Aleksa Zanardi fizioloģiskais un neiroloģiskais stāvoklis ir stabilizējies, viņš ir uzsācis rehabilitācijas procesu un tuvākajā laikā tiks pārvests uz ārstniecības iestādi Padujas pilsētā, kas ir daudz tuvāk Zanardi mājām. Pagaidām gan nav sniegts sīkāks info par Zanardi veselības stāvokli. Kā zināms, šovasar itāļu sportists cieta smagā negadījumā, kad, nenovaldījis savu paralimpisko velosipēdu, viņš iebrauca pretējā joslā un sadūrās ar pretim braucošo smago automašīnu.