Luiss Hamiltons paliek vadībā arī otrajos treniņos, taču komandas biedrs Valteri Botass noslīd uz trešo vietu aiz ‘Red Bull’ braucēja Maksa Verstapena. Botasu un Verstapenu šķir vien 0,018 sekundes, kamēr starp Hamiltonu un Verstapenu 0,347. 

Lai gan Hamiltons pēdējā sesijas daļā uzstādīja ātrāko apli ar mīkstākā sastāva riepām un ierindojās tabulas augšgalā, Verstapens viscaur otrajiem treniņiem rādīja labu ātrumu un vadīja sesiju tās lielāko daļu. Nīderlandietis savu ātrāko apli uzstādīja uz vidējā sastāva riepām, kamēr pārējie braucēji nespēj atrast saķeri ar auksto asfaltu.

“F1LV

‘Red Bull’ braucējam Aleksandram Albonam piektdienas otrā sesija neizrādījās veiksmīga – taizemietis nespēja novaldīt savu spēkratu un smagi avarēja, kā rezultātā tika izkārts sarkanais karogs. Pēc šīs avarījas pastiprinās jautājumi par braucēja turpmāko karjeru, Albons šosezon izcīnijis vien 1 goda pjedestālu, kamēr komandas biedrs Verstapens jau savā kontā iekrājis vienu uzvaru un deviņus goda pjedestālus. Braucēji pēc Albona formulas novākšanas un trases uzkopšanas varēja turpināt sesiju, taču jau pēc īsa brīža atkal tika izkārti sarkanie karogi – uz trase, līdzīgā veidā kā Turcijas Grand Prix, izskrēja suns.

Serhio Peresam šī bijusi ļoti laba pietkdiena, pirmajos treniņos meksikānis finišēja trešajā vietā un otrajos arī tālu neatkrita, finišējot TOP 4. Piekto vietu ieņem Daniels Rikiardo ar ‘Renault’, kas ir ievērojams uzlabojums no rīta sesijas, kur spēja knapi ielīst TOP10. Pjērs Gazlī turpina pārsteigt ar saviem sniegumiem ‘Alpha Tauri’ finišējot sestajā pozīcijā, Lando Noriss septītais. Peresa ‘Racing Point’ komandas biedrs Strols otros treniņus pabeidz astotajā vietā, Kvjats devīts. Avarējušais Albons pirms negadījuma paspējis uzstādīt laiku, kas pietiekams, lai pabeigtu labāko desmitnieku.

‘Ferrari’ komandai šī ir aizmirstama piektdiena, nevienā no abām sesijām nespēja finišēt TOP 10. Pēc Trucijas Grand Prix, kur Sebastians Fetels izcīnija goda pjedestālu un Šārls Leklērs fnišēja ceturtajā pozīcijā, komanda varēja saglabāt cerības, ka varbūt viss nav slikti, taču Bahreinas trase, kur svarīgs ātrums taisnēs, atkal izspīdēja ‘Ferrari’ spēkrata trūkumi. Neviena no formulām, kurām ir ‘Ferrari’ dzinēji (tas iekļauj arī ‘Alfa Romeo’ un ‘Haas’) nespēja izlauzties uz labāko desmitnieku.

Bahreinas Grand Prix – otrie treniņiImage