Luiss Hamiltons un Valteri Botass dominē pirmos treniņus Bahreinas trasē, šīssezonas čempions ātrākais, kamēr somu komandas biedrs 0,4 sekundes aiz brita.  Tuvākie konkurenti aiz ‘Mercedes’ vienības – Serhio Peress un Karloss Sainss, kuri ieņēma trešo un ceturto vietu. 

Formula 1 oficiālais riepu piegādātājs ‘Pirelli’ komandām piektdienas treniņā deva iespēju iztestēt 2021. gada riepas, taču braucēji ar tām nespēja uzstādīt ātrākus laikus kā uz pašreizējām. Abi ‘Mercedes’ piloti pēc nākamā gada riepu testiem izvēlējās likt vidējā sastāva riepas, uz kurām arī uzstādīja savus ātrākos apļus. Serhio Peress un Karloss Sainss izmantoja mīkstākā sastāva komplektus, taču pat tas nelīdzējā cīņa ar ‘Mercedes’ – no Hamiltona atpaliek par gandrīz sekundi. TOP 5 noslēdz šīssezonas Itālijas Grand Prix uzvarētājs Pjērs Gazlī ar ‘Alpha Tauri’ spēkratu.

“F1LV

Makss Verstapens, kurš vienīgais visas sezonas garumā spējis braukt līdzās ‘Mercedes’ vienībai, pirmos treniņus noslēdza sestajā vietā. Viņa komandas biedrs Aleksandrs Albons finišē septītajā vietā, priekšā Estebanam Okonam. Lanss Strols un Daniels Rikiardo noslēdz TOP 10.

Bahreinas Grand Prix pirmajos treniņos ‘Alfa Romeo’ komanda deva iespēju izbraukt Robertam Kubicam, kurš jau savus “zelta gadus” F1 aizvadījis un darbojas kā komandas rezerves braucējs. Tāpat arī ‘Williams’ komanda Džordža Rasela vietā piektdienas sesijā uz trases laida Roju Nisaniju, kurš sacenšās ‘Formula 2’ čempionātā, kā arī ir ‘Williams’ testu pilots.

Bahreinas Grand Prix – 1. treniņiImage