Miks Šūmahers – septiņkārtējā Formula 1 pasaules čempions Mihaela Šūmahera dēls, pievienosies Formula 1 čempionātam un nākamajā sezonā pārstāvēs “Haas” komandu.

Jau oktorbī pēc amerikāņu komandas paziņojuma par Romēna Grožāna un Kevina Magnusena atlaišanu tika runāts par Ņikitas Mazepina un Mika Šūmahera iespējamo pievienošanos komandai. Līdz ar to “Haas” nākamgad pārstāvēs divi debitanti. Mazepina, kurš ir krievu miljardiera dēls, līgums tika publiskots vakar.

21 gadu vecais Šūmahers šobrīd ir Formula 2 čempionāta līderis un šajā nedēļas nogalē Sakiras GP var izcīnīt kāroto titulu. Iepriekš vācietis 2018.gadā izcīnīja Eiropas F3 titulu. Turklāt pirms pēdējā čempionāta posma Abu Dabi Šūmaheram ir plānoti piektdienas treniņi “Haas” komandas sastāvā.

“F1LV

Tiek ziņots, ka Šūmahera, gluži tā pat kā Mazepina, līgums noslēgts uz vairākiem gadiem. Nākamajā sezonā mazo amerikāņu komandu sagaida grūti laiki, jo formulas attīstība būs minimāla, tomēr tā ir lieliska vide jaunā talanta attīstībai. Savukārt uz 2022.gada sezonu, kad stāsies spēkā jaunā Formula 1 noteikumu ēra, arī mazajām vienībām pavērsies iespēja panākumiem.

1 KOMENTĀRS