Makss Verstapens sīvā cīņā ar abiem ‘Mercedes’ pilotiem izcīnīja savu sezonas pirmo ‘pole-position’, Valteri Botass otrais, kamēr čempions Hamiltons kvalifikāciju pabiedza trešais. 

Lai gan abi ‘Mercedes’ izskatījās krienti vien priekšā pārējiem konkurentiem, Makss Verstapens spēja uzstādīt ātrāko otrā sektora laiku, kas bija pietiekami, lai pārspētu Botasa apļa laiku. Ar Verstapena ‘pole-position’ tika pārtraukts ‘Mercedes’ rekordskrējiens – līdz šim šosezon kvalifikācijās bija uzvarējušas tikai formulas ar vācu ražotāja dzinējiem.

“F1LV

Lando Noriss atkārtoja savu Austrijas Grand Prix kvalifikācijas rezultātu izcīnot ceturto vietu. Komandas biedrs Karloss Sainss, kuram šī ir pēdējā sacīkšu nedēļas nogale ar ‘McLaren’, jo ir parakstījis līgumu ar ‘Ferrari, kvalifikāciju pabeidza sestajā vietā.

Daņils Kvjats kvalifikācijā ieguva septīto starta vietu rītdienas sacīkstei, kamēr Pjērs Gazlī finišēja desmitais. Šārls Leklērs spēja iekļūt pēdējā kvalifikācijas kārtā un ar savu ‘Ferrari’ uzstādīja devīto ātrāko apli.

Abi ‘Renault’ bija tuvu, lai iekļūtu labāko desmitniekā, taču izkrita otrās kvalifikācijas kārtas pēdējās sekundēs – Estebans Okons vienpadsmitais, Daniels Rikiardo divpadsmitais. Komanda cerēja uz labāku rezultātu pēc lieliska trešā treniņa, ‘Renault’ Abu Dabī Grand Prix sacīkstē jāpārspēj ‘Racing Point’ vienība par 22 punktiem, lai konstruktoru kopvērtējumā izcīnītu trešo vietu.

Serhio Peress, kurš ar savu ‘Racing Point’ Sakīras Grand Prix ieguva uzvaru, šonedēļ sacīksti sāks no pašas aizmugures sakarā ar dzinēja nomaiņu. Komandas biedrs Lanss Strols kvalifikāciju pabeidza septītajā vietā.

Abu Dabī Grand Prix – kvalifikācijaImage

2 KOMENTĀRI