“Mercedes” komandas vadītājs Toto Volfs paziņojis, ka lēmums par to, vai Luiss Hamiltons būs fiziski spējīgs aizvadīt Abū Dabī Grand Prix būs jāpieņem pašam braucējam.

Pēc Sakiras Grand Prix izlaišanas, tikai ceturtdien kļuva skaidrs, ka šīs sezonas Formula 1 čempions Luiss Hamiltons tomēr piedalīsies gada pēdējā posmā Abū Dabī. Tomēr atlabšana pēc inficēšanās ar Covid-19 vīrusu ir lēns process, tādēļ britu braucējs vēl nav pilnībā atguvis savu formu, kas izpaudās arī rezultātos – tikai otro reizi šosezon kvalifikācijā nav izcīnīta uzvara vai otrā vieta, jo Luiss piekāpās gan Verstapenam, gan Botasam.

Es tiešām jūtu līdzi tiem, kuri cīnās, vai ir cīnījušies ar to (vīrusu), kā arī tiem, kuri ir zaudējuši kādu, jo tas ir negants vīruss. Pats nejūtos uz visiem 100 procentiem. Joprojām plaušās kaut ko jūtu, tomēr normālos apstākļos brauktu, pat ja viena no manām rokām nokarātos. Tādi mēs, sacīkšu braucēji, esam. Laimīgā kārtā, šis nav tas gadījums. Fiziski šī noteikti nebūs viegla sacīkste. Centīšos tikt galā un atdošu visu, kas manī ir,” pēc kvalifikācijas stāstīja Luiss Hamiltons.

“F1LV

Tikmēr “Mercedes” komandas vadītājs Toto Volfs saglabā piesardzību: “Mūsu sacīkšu braucēji gaida, kad varēs atgriezties pie stūres arī tad, ja nejūtās simtprocentīgi gatavi. Tas ir sagaidāms desmit dienas pēc Covid-19 izslimošanas. Skaidrs, ka nav iespējams atrasties pīķī, bet, iespējams, pietiekami labā stāvoklī, lai brauktu. Luisam pašam būs jāpieņem lēmums, vai viņš jūtās pietiekami labi, lai brauktu. Viņš ir ļoti pieredzējis pilots un savu veselību pārzin ļoti labi, tuklāt viņš ir saņēmis negatīvu testu. Gadās, kad braucēji nejūtās perfekti, bet vienalga piedalās sacīkstēs. Manuprāt, šī ir viena no tām situācijām.”