Foto: McLaren

“McLaren” Formula 1 komanda apstiprinājusi, ka daļa tās akciju pārdotas Amerikā bāzētajai investīciju kompānijai “MSP Sport Capital”, palielinot savu daļu līdz 33 procentiem. Tā rezultātā komandā tiks iepludināti 185 miljoni GBP, kas palīdzēs “McLaren” atkopties no finansiālajām problēmām, kuras izraisīja vairāku sacensību atcelšana šī gada pirmajā pusē.

Starta-finiša taisne Silverstonas trasē nodēvēta par godu septiņkārtējam pasaules čempionam Luisam Hamiltonam. Šī ir pirmā reize leģendārās trases vēsturē, kad tās daļa nodēvēta par godu kādam sacīkšu braucējam. Luisa Hamiltona taisne savienos ‘Club’ un ‘Abbey’ pagriezienus. Tā kļuva par traes starta-finiša taisni 2011. gadā. Hamiltons ir uzvarām bagātākais braucējs, šai trasē triumfējot 7 reizes.

“F1LV

Fernando Alonso, kurš nākamgad “Alpine” komandas sastāvā atgriezīsies F1 čempionātā, piektdien veica izmēģinājuma braucienus ar “Renault” R25 modeli, kas 2005. gadā viņam atnesa pirmo F1 titulu. Pēc testiem Alonso atzina, ka viņam visvairāk pietrūkst šo mašīnu skaņa. “Mums pietrūkst tā Formula 1, ko iemīlējām, kad bijām bērni un skatījāmies to pa televizoru.” Alonso atzina, ka viņam patīk kā tā laika vieglās mašījnas liek sajust katru vibrāciju. “Lai gan esmu uzvilcis masku, man būs smaids uz sejas līdz pat 2021. gadam.