“Toyota” līderis Nassers Al-Atija ar uzvaru 8.ātrumposmā ir samazinājis rallijreida līdera Stefana Petransela pārsvaru kopvērtējumā.

Ar ceturto uzvaru ātrumposmos šī gada Dakaras rallijreidā Al-Atija ir lieliski atsācis otro rallijreida nedēļu pēc atpūtas dienas. Viņa deficīts līdz Petranselam bija sasniedzis 8 minūtes, tomēr pēc uzvaras 373 km ātrumposmā tas ir noslīdējis zem 5 minūtēm un sola intriģējošu cīņu atlikušajā rallijreida daļā.

Ātrumposma laikā līderpozīcija vairākkārt mainīja īpašnieku, bet Al-Atija savu ātrumu attīstīja tieši pēdējā trešdaļā, kur sasniedza 3 minūšu pārsvaru pār Petranselu. Tikmēr Karloss Saincs finišēja pa vidu abiem rallija galvenajiem favorītiem 2.vietā.

“F1LV

Neveiksmes turpina vajāt Sebastianu Lēbu, kurš jau pirmajos 40 km bija spiests apstāties divas reizes, lai mainītu riepu. Tostarp labākais no lietuviešiem Benediktas Vanagas finišēja 17.vietā ātrumposmā un kopējā ieskaitē atrodas 12.pozīcijā vairāk kā 4 stundas aiz līdera, bet tikai 1 minūti aiz 11.pozīcijā esošā Sirila Desprē.

Kopvērtējums auto ieskaitē pēc 8.ātrumposmiem