“Renault F1 Team” boss Sirils Abitebuls pametīs savu posteni franču vienībā, kas šajā sezonā tiks pārdēvēta par “Alpine”.

Sākotnēji tika ziņots, ka francūzis varētu pieņemt jaunu lomu komandā, bet šobrīd kļuvis skaidrs, ka Abitebuls pilnībā pametīs komandu, kas nozīmē, ka par “Alpine” komandas izpilddirektoru kļuvis stratēģijas un biznesa attīstības nodaļas vadītājs Laurents Rosi. Līdz ar to Rosi atskaitīsies pa tiešo “Renault” kompānijas vadītājam Lukam de Meo.

Savukārt Sirila Abitebula iepriekšo amatu F1 komandas vadītāja postenī ieņems Marcins Budkovskis, kurš iepriekš bija tehniskās nodaļas vadītājs. Pats Abitebuls uzsvēra, ka pēc viņa paliek spēcīga darbinieku komanda un ir ielikta bāze, kas ļauj komandai pāriet nākamajā attīstības fāzē.

“F1LV

Interesanti, ka iepriekš tika ziņots par “Suzuki” MotoGP komandas vadītāja Davides Brivio pievienošanos komandai tieši izpildirektora amatā, tomēr ar Leurenta Rosi apstiprināšanu šajā lomā nav skaidrs, kur menedžmenta stuktūrā atradīsies vieta Brivio, kurš jau ir atvadījies no “Suzuki” komandas, kuru šogad aizveda līdz braucēju un ražotāju čempionu titulam.