Šarls Leklērs kļuvis par piekto Formula 1 pilotu, kurš saslimis ar COVID-19.

“Ferrari” komandas līderis Šarls Leklērs ir inficējies ar COVID-19 vīrusu un no ceturtdienas devies pašizolācijā savās mājās Monako. 23 gadus vecais pilots jūtas labi. Pats Leklērs, kurš savā Twitter kontā skaidroja situāciju, neatklāja, kur varētu būt saķēris vīrusu. Līdz ar to viņš jau ir piektais F1 pilots, kurš inficējies ar COVID, iepriekš to izslimoja Serhio Peress, Lanss Strols, Luiss Hamiltons un pavisam nesen arī Lando Noriss, kurš inficējās Dubaijā, kur atradās treniņnometnē.

“Haas” komandas boss Ginters Šteinerts ir paziņojis, ka līdzjutējiem vajadzētu pārstāt ‘spārdīt’ Ņikitu Mazepinu, kurš pagājušā gada izskaņā bija iesaistīts nepatīkamā incidentā. 21 gadu vecias krievs nepiedienīgi uzvedās attiecībā uz dāmu, kas bija viņa mašīnā un ļoti daudz līdzjutēji ir pieprasījuši atstādināt Mazepinu. Tomēr viņa tēvs ir krievu miljardieris, kas nākamajā sezonā ieguldīs ievērojamas summas amerikāņu komandā, ļaujot tai palikt ‘virs ūdens’. Komanda izmeklēja notikušo un iekšēji tika galā ar šo incidentu. “Viņš ir sapratis kļūdu,” paziņoja Šteinerts. “Es neesmu tāds cilvēks, kas joprojām turpina sist to, kurš jau ir uz ceļiem. Šim jaunietim ir jāpieaug un mums kā komandai ir jātiek ar to galā. Mēs viņu mācīsim un palīdzēsim.”

Mercedes” komanda jau tuvākajā laikā varētu parakstīt līgumu ar vēl vienu jauno talantu – 19 gadus jauno dāni Frederiku Vesti, kurš pērn bija 4.vietā FIA F3 čempionātā, bet gadu iepriekš izcīnīja “Formula Regional European” titulu. Vesti menedžeris ir Dorte Rīss Madsens. kurš iepriekš pieskatīja cita dāņa Kevina Magnusena karjeru. Nevar aizmirst, ka “Mercedes” junioru akadēmijā ir arī igaunis Pols Ārons (Ralfa Ārona jaunākais brālis), kurš gaidāmajā sezonā pievienosies “Prema” komandai un startēs jau pieminētajā “Formula Regional European” čempionātā.