Foto: Renault F1 team

Toto Volfs ir atzinis, ka Luisa Hamiltona jaunais līgums, kas joprojām nav parakstīts, visdrīzāk nebūs uz trim gadiem, kā iepriekšējie. Tostarp Fernando Alonso ir pārliecināts, ka Hamiltons arī 2021.gadā izcīnīs titulu.

Hamiltona līguma parakstīšana ir nepieklājīgi ievilkusies un Volfs kā galējo termiņu tā parakstīšanai ir nospraudis dienu pirms došanās uz pirmssezonas testiem Bahreinā.

“Mēs neesam tālu no līguma parakstīšanas,” skaidroja Volfs intervijā RTL. “Drīz. Lai gan vārds ‘drīz’ ir ļoti stiepjams jēdziens. Mēs zinām, ka galējais termiņš ir diena pirms došanās uz Bahreinu, bet mēs visu pabeigsim vēl līdz tam laikam.”

“F1LV

“Es nedomāju, ka būs trīs gadu līgums, lai gan mēs jorpojām neesam vienojušies par galējo līguma ilgumu,” atzina “Mercedes” komandas boss. “Luiss ir ļoti svarīgs ne tikai komandai, bet arī “Mercedes” kompānijai. Viņš ir arī labs draugs. Tomēr Formula 1 situācija mainās – jaunie 2022.gada noteikumi un budžeta griesti ir faktori, kas ietekmē mūsu pārrunas. Tomēr es vēlos uzsvērt, ka Džordža Rasela faktors šeit nespēlē lomu, jo Džordžam ir viena mūsu nākotnes pilotu sastāvā, kamēr pagaidām viņam ir nepieciešama pacietība un ticība. Šodien mēs koncentrējamies uz mūsu esošajiem pilotiem Luisu un Valteri, bet, kas būs rīt – tad jau redzēsim!”

Alonso: Un tas viss bez Dieva pirksta vai meditācijas Tibetā!

Tostarp “Alpine” pilots Fernando Alonso, kurš ir atgriezies Formula 1 čempionātā pēc divu gadu pārtraukuma, ir pārliecināts, ka spēku samēri 2021.gadā nemainīsies un Hamiltons izcīnīs savu astoto titulu.

“2021.gadā uzvaru atkal izcīnīs “Mercedes”,” paziņoja 39 gadus vecais Alonso intervijā “RAI Radio”. “”Red Bull” tāpat cīnīsies par otro vietu un tad jau redzēsim, kas būs trešie. Pagājušā gadā “Renault” guva trīs goda pjedestālus, šogad mans mērķis ir uzlabot šo rādītāju.”

“Hamiltons turpinās dominēt, bet viņš to nevarētu izdarīt bez labākās mašīnas,” atzina Alonso. “”Mercedes” tehniskais pārākums bija labi redzams, kad Rasels iesēdās Hamiltona mašīnā. Piecās dienās, nevis pēc trīs mēnešu gatavošanās perioda, Rasels no pēdējās vietas pacēlās uz pirmo pozīciju. Un tas viss bez Dieva pirksta vai meditācijas Tibetā. Pietika tikai iesēsties “Mercedes” mašīnā.”