Šodien kopīgā sēdē ar pārstāvjiem no Starptautiskās Automobiļu federācijas un Formula 1 čempionāta organizētājiem komandas panāca vienošanos par jaudas agregātu iesaldēšanu no 2022. gada sezonas.

Idejas iniciatori bija “Red Bull” komanda, kas ir gatava uzturēt “Honda” iesākto projektu pēc japāņu ražotāja aiziešanas no čempionāta šī gada izskaņā, tomēr tai pietrūkst finansiālie resursi un infrastruktūra, lai attīstītu un uzlabotu šos jaudas agregātus. Lai gan sākotnēji vairākas konkurējošās komandas neatbalstīja šo ieceri, beidzot ir panākta vienošanās.

Sēdes laikā tika izskatīts arī jautājums par sprinta sacensību rīkošanu. Organizatori vēlas izmantot sacīkstes Kanādā, Itālijā un Brazīlijā, lai noskaidrotu, vai šis eksperiments padarītu nedēļas nogali aizraujošāku. Plānots pārcelt kvalifikāciju uz piektdienu, bet sestdien veikt 100 km garu sprinta braucienu (distances ziņā trešdaļu no ierastā Grand Prix garuma). Sprinta sacīkstes noteiktu starta kārtību svētdienai, turklāt tajā, iespējams, tiktu piešķirti arī punkti.

Lai gan komandas vēl nedeva zaļo gaismu ieceres īstenošanai, tās izrādīja interesi un vēlējās plašāku informāciju par plānotajām izmaiņām, neizslēdzot iespēju atbalstīt tās jau šai sezonai.