Makss Verstapens atrodas “Mercedes” komandas ‘vēlmju saraksta’ galvgalī, apgalvo “Red Bull” boss Kristians Horners.

Luisa Hamiltona līgums ar “Mercedes” noslēgts tikai uz 2021.gada sezonu un vācu komandai būs nepieciešams top līmeņa pilots uz 2022.gada sezonu. Vēlmju saraksta pirmajā vietā atrodas Maksa Verstapena vārds, apgalvo Kristians Horners.

Pirms 2022.gada sezonas, kad sāksies jaunā tehniskā ēra Formulā 1, vairākas vadošās komandas vēlēsies atjaunot savu pilotu sastāvu un to jau ir paveikusi “Ferrari”, “McLaren” komandas, tāpēc pēdējais brīdis veikt izmaiņas sastāvā būs arī “Mercedes”.

“F1LV

Arī “Red Bull” konsultants Dr Helmuts Marko atzina, ka esošajā Verstapena līgumā ar “Red Bull” ir īpaša rezultātu klauzula, kas ļauj Verstapenam pamest komandu pēc 2021.gada, ja netiek sasniegti noteikti rezultāti – piemēram konkrēts uzvaru skaits vai pat čempiona tituls: “Esmu drošs, ka gadījumā, ja Luiss izlems neturpināt karjeru, Makss būs pirmais viņu sarakstā.”

Tostarp Horners uzstāja, ka “Red Bull” un Maksa Verstapena attiecības ir ļoti ciešas, kas varētu nospēlēt komandas labā: “Pilotu nevar piespiest doeties tur, kur viņš nevēlas. Tas viss vairāk saistīts ar attiecībām starp pilotu un komandu nevis ar līgumiem, jo no manas pieredzes zinu, ka līgums tiek vilkts ārā tikai tad, ja rodas kādas problēmas attiecībās. Mūsu saikne ar Maksu ir ļoti spēcīga, viņš tic mūsu projektam un redz tos ieguldījumus, ko “Red Bull” veic, gatavojoties jaunai ērai.