“Repsol Honda” fabrikas komanda vakar prezentēja savu jauno MotoGP motociklu un savus 2021.gada braucējus: Marku Markesu un Polu Espargaro.

Šī bija pirmā Markesa oficiālā publiskā parādīšanās “Repsol” komandas krāsās kopš pagājušā gada jūlija Andalūzijas GP posma. Spānis kopš tā laika pārcietis vairākas operācijas plecā un joprojām turpina atlabšanas procesu.

Kā atzina pats braucējs, tad viņš visdrīzāk nepiedalīsies Kataras pirmssezonas testos un pirmajās divās sacīkstēs. Pagājušā gadā bez Markesa “Honda” aizvadīja savu pirmo MotoGP sezonu bez uzvarām pirmo reizi kopš 1982.gada.

Šogad Markesam ir pievienojies viens no viņa agrīnās karjeras sīvākajiem konkurentiem Pols Espargaro, kurš pēdējos gadus pavadīja KTM komandā, bet 2013.gadā izcīnīja Moto2 klases čempiona titulu.

Nākamā komanda, kas aizvadīs 2021.gada prezentāciju ir “Pramac” – ceturtdien 25.februārī. “Petronas SRT” komanda ar Valentīno Rosi prezentēsies 1.martā, bet čempioni “Suzuki” jauno krāsojumu parādīs tikai Kataras testos 6.martā.