Pirmajā 2021.gada sezonas treniņā pirms Bahreinas GP izcīņas ātrāko apļa laiku uzrādīja Makss Verstapens, kurš par 0,3 sekundēm pārspēja Valteri Botasu. Tikmēr Luiss Hamiltons pieļāva kļūdu lidojošā aplī un palika 4.vietā.

Jau ar pirmajām minūtēm vadošās komandas “Mercedes” un “Red Bull” izmantoja mīkstāko riepu tipu un likumsakarīgi nonāca ātrāko apļu tabulas galvgalī.

Līdzjutējiem, kas ilgojas pēc intrigas, bija patīkami redzēt, ka “Mercedes” un Luiss Hamiltons nespēja pārliecinoši un nekavējoties atrauties no visiem konkurentiem, kā tas bija iepriekšējās sezonas laikā. Turklāt 20 minūtes pirms treniņa izskaņas ātrāko apļa laiku jau bija uzrādījis Lando Noriss no “McLaren” komandas.

“F1LV

Pēdējās desmit minūtēs piloti atkal devās ātrāko apļa laika meklējumos. Hamiltons veica labu apli, tomēr kļūdījās izejā no pēdējā līkuma un zaudēja pāris desmitdaļas. Tobrīd labāko rezultātu uzrādīja Valteri Botass, bet 4 minūtes pirms treniņa beigām viņa laiku pārspēja Makss Verstapens.

Pārsteidzoši labus un stabilus rezultātus uzrādīja “Alfa Romeo” komandas piloti Kimi Raikonens un Antonio Džiovinaci, kuri finišēja demitnieka beigās.