Makss Verstapens iegājis 2021. gada sezonā ar ātrumu – nīderlandietis nu ir pirmais visos Bahreinas treniņos. Verstapens trešos Bahreinas Grand Prix treniņus pabeidza būdams vairāk kā 0,7 sekundes ātrāks par Hamiltonu.

Trases temperatūra trešo treniņu sākumā pārsniedza 50 grādu temperatūru, kā rezultātā lielākā daļa komandu izvēlējās pirmās 10 minūtes no sesijas pavadīt boksos. Valtteri Botass bija pirmais braucējs, kurš uzsāka lidojošo apli, kas gan tika dzēsts no rezultātu tabulas, jo tika pārsniegtas trases robežas. Botass treniņu sesiju pabeidza ceturtajā vietā, vairāk kā sekundi aiz Verstapena.

“F1LV

Lielisku sniegumu trešajos treniņos uzrādīja Pjērs Gazlī, ievietojoties rezultātu tabulas trešajā pozīcijā ar laiku 1m 31,5s. Gazlī arī pagāšsezon ar ‘Toro Rosso’ spēja cīnīties par TOP10 vietām, kā arī uzvarēja Itālijas Grand Prix.

Maksa Verstapena komandas biedrs Serhio Peress ievietojās piektajā pozīcijā, aiz viņa Sainss ar ‘Ferrari’ un Raikonens ar ‘Alfa Romeo’. Okons, Strols un Rikiardo noslēdza TOP 10.

Formula 1 veterāni Sebastians Fetels un Fernando Alonso gan krietni atpaliek no saviem gados jaunākiem komandas biedriem – Fetels četrpadsmitais, Alonso piecpadsmitais.

Bahreinas Grand Prix – trešie treniņiImage