Niko Hulkenbergs

“Aston Martin” komanda ir paziņojusi, ka Niko Hulkenbergs kļuvis par tās rezerves un attīstības pilotu uz 2021.gada sezonu.

Pērn Hulkenbergs kļuva par pieprasītāko rezervistu F1, piedaloties trīs posmos “Racing Point” komandas sastāvā. 2019.gada izskaņā vācietis zaudēja savu vietu “Renault” vienībā, bet izskatās, ka pagaidām nav licis punktu F1 pilota karjerai.

COVID-19 pandēmijas apstākļos Hulkenbergs tika pie iespējas atgriezties ierindā Silverstonas divās sacīkstēs Serhio Peresa vietā un vēlāk sezonas laikā Eifela GP laikā Lansa Strola vietā. Pirmajā sacīkstē Hulkenbers nemaz nestartēja tehnisku problēmu dēļ, bet sekojošās divās izcīnīja attiecīgi septīto un astoto vietu.

“F1LV

“Vispirms man prieks, ka laicīgi esmu nolīgts un nav jālec mašīnā bez sagatavošanās un pēdējā brīdī, kā tas bija pagājušajā gadā,” jokoja Hulkenbergs. “Otrkārt, man ir liels lepnums atkal atgriezties komandā, kuras sastāvā esmu aizvadījis daudz sacīkstes. Es ceru, ka Sebastians un Lanss varēs aizvadīt sezonu bez aizķeršanās, bet tagad komanda zina, ka var paļauties uz mani, ja būs tāda vajadzība.”