Formula 1 komandas ir piekritušas jaunajam finansu piedāvājumam attiecībā uz trīs sprinta sacīkšu izdevumu kompensāciju un tuvākajā laikā gaidāms galējais balsojums.

Iepriekš galvenais šķērslis šo sacīkšu aizvadīšanai bija komandu raizes par papildu izdevumiem laikā, kad izmaksu griesti ietekmē gatavošanos nākamās sezonas tehniskajai revolūcijai. Vadošās vienības piedāvāja pacelt budžeta griestus par 1 miljonu USD, tomēr šāds piedāvājums nebija pieņemams mazajām vinībām, kas uzskatīja, ka šie līdzekļi tiks izmantoti snieguma uzlabošanai pirms 2022.gada nevis izmaksu segšanai šogad.

FIA ir nākusi klajā ar jaunu piedāvājumu: 0,5 miljoni USD kompensācija un vēl tik pat liels palielinājums budžeta griestos, kā arī papildus kompensācija, ja kāda no komandām ievērojami sabojā formulu kādā no sprinta sacīkstēm.

Līdz ar mutisko vienošanos par finansu kompensāciju tuvākajās nedēļās gaidāms arī oficiāls balsojums. Jāatgādina, ka sprinta sacīkstes ir plānotas Silverstonas, Moncas un Interlagosas Grand Prix nedēļas nogalēs sestdienā. Tādejādi F1 plāno notestēt to ietekmi uz TV reitingiem un skatītāju skaitu klātienē. Sestdienas sacīkste dos mazāk punktu pilotiem un komandām, kā arī noteiks starta kārtību galvenajai sacīkstei svētdien.