Labāko apļa laiku pēdējos treniņos Barselonā uzrādīja Makss Verstapens, tikmēr lieliski iemirdzējās “Ferrari” komanda, kas šai trasē ir uzvarējusi 8 reizes.

Spānijai raksturīgi siltos un saulainos apstākļos treniņu pirmajās minūtēs pa trasi vientuļi riņķoja mājinieks Fernando Alonso, taču drīz vien konkurenti viņam pievienojās.

Lielākā daļa sesijas tika aizvadīta salīdzinoši mierīgi līdz 15 minūtes pirms treniņu beigām cits vecmeistars Kimi Raikonens pārdūra savas “Alfa Romeo” formulas aizmugurējo riteni, bet “McLaren” braucējs Lando Noriss vizinājās pa grants drošības joslu.

“F1LV

Lielisku sniegumu demonstrēja “Ferrari” komanda. Šarla Leklēra un Karlosa Sainca apļu laiki pavisam mazliet atpalika no Luisa Hamiltona sasniegtajiem, turklāt bija ātrāki par galvenajiem konkurentiem.

Pēdējās minūtēs gan saķere uzlabojās un galavārds piederēja Maksam Verstapenam, kurš bija 0.2 sekundes ātrāks par Hamiltonu, veicot lielisku revanšu pēc piekāpšanās pirmajās divās sesijās. Leklērs un Saincs nosargāja trešo un ceturto vietu, bet Botass noslēdza piecinieku. Tikai desmitais šoreiz palika Serhio Peress, vienmērīgi zaudējot ceturtdaļsekundi Verstapenam katrā sektorā.

Pl. 16:00 tiks dots starts kvalifikācijai, kurā noskaidrosim, vai Verstapens spēs pieveikt “Mercedes” braucējus un liegs Luisam Hamiltonam izcīnīt karjeras simto pole position.

Spānijas GP trešie treniņi