Makss Verstapens uzrādīja ātrāko apļa laiku Baku ielās pirmajā treniņā pirms Azerbaidžānas GP. Jāpiebilst, ka “Red Bull” līdera pirmo lidojošo apli izbojāja Ņikita Mazepins.

Vairāki piloti saslīdēja Baku ielu trasē un galvenais iemesls tam bija brāzmainais vējš, tomēr šoreiz visi iztika bez nopietnām avārijām un mašīnu sabojāšanas.

Lielisku ātrumu jau no treniņa pirmajām minūtēm demonstrēja abi “Ferrari” piloti – Šarls Leklērs un Karloss Saincs. Tikmēr vairākiem pilotiem tā arī neizdevās uzrādīt tīru lidojošo apli, jo iztraucēja atpalicēji vai dzeltenie karogi saslīdējušo pilotu dēļ. Arī abi “Mercedes” piloti tā arī nespēja veikt tīrus apļus un palika visai zemās pozīcijās.

Makss Verstapens un Serhio Peress savus lidojošos apļus veica viens aiz otra, testējot aizvēja ietekmi un iespējas to izmantot kvalifikācijā. Meksikānis garajā taisnē ieguva pāris pāris desmitdaļas, braucot aiz Verstapena, kurš joprojām bija 0,4s ātrāks par savu komandas biedru.

Pamanāmu progresu sasniedza arī Daniles Rikardo, kurš uzrādīja piekto apļa laiku, kamēr viņa komandas biedrs Lando Noriss divreiz saslīdēja ātro apļu laikā un palika tikai astotajā pozīcijā.

Treniņi 1 – Azerbaidžānas GP