Pasaules presē aizvien vairāk parādās ziņas par iespējamām izmaiņām “Mercedes” pilotu sastāvā uz 2022.gada sezonu un ļoti iespējams Valteri Botass jau meklē vietu citā komandā.

Džordžs Rasels, kurš ir “Mercedes” juniors, ir galvenais kandidāts uz Botasa vietu. Pats Rasels ir pārliecināts, ka viņš jau vasaras brīvlaikā saņems zvanu no Toto Volfa: “Es ceru to visu nokārtot pēc iespējas ātrāk. Turklāt tas būtu visu iesaisīto pušu interesēs.”

Pat “Mercedes” lielākie konkurenti “Red Bull” piekrīt, ka Valteri Botasa nomaiņa ir loģiskākais risinājums.

“Viņi nevar nobloķēt vietu “Mercedes” vēl uz vienu gadu, jo pretējā gadījumā junioru programmai nav jēgas,” paziņoja Dr Helmts Marko. “Tas ir jādara pat, ja Hamiltons nebūs par to sajūsmā.”

Jau iepriekš “Williams” komandas boss Josts Kapito paziņoja, ka labprāt paturētu vienībā Raselu un ap viņu veidotu komandas nākotni, tomēr vienlaicīgi Kapito atzina, ka “Mercedes” komandas vadība noteiks lietu kārtību šajā jautājumā. Turklāt kā loģiskākais risinājums šķiet Rasela un Botasa rokāde, kā rezultātā soms atgrieztos vienībā, ar kuru sāka Formula 1 gaitas.

“Kā vienīgo risinājumu Botasam es redzu viņa atgriešanos “Williams”,” turpināja “Red Bull” padomdevējs Helmuts Marko. “Mums viņš var nezvanīt – mūsu komandā nav brīvas vietas.”

Šobrīd tiek baumots, ka “Mercedes” par Rasela līgumu uz 2022.gadu varētu paziņot viņa māju posmā Silverstonā. Tostarp otrs “Mercedes” juniors Estebans Okons jau šajā nedēļas nogalē savā māju posmā Francijā varētu paziņot par līguma pagarināšanu ar “Alpine” komandu.