No malas raugoties, “McLaren” rīcībā ir viens no pozitīvākajiem un smaidīgakajiem braucējiem – Lando Noriss. Lando Norisa vizītē “ITV” raidījumā “This Morning” jaunais britu talants gan atklājis, ka viņa mentālā veselība debijas sezonā pamatīgi cieta. “Man bija neziņa par to, kas sekos. Ja nu man neizdodas, ja nu es nākamajā sesijā nespēju demonstrēt labu sniegumu, kas notiks tālāk? Kāds būs iznākums? Vai nākamajā gadā vēl būšu F1? Ko darīšu, jo nav daudz citu lietu, kas man padotos. Tas viss saistījās kopā ar biežu jušanos depresīvi. Pēc sliktas nedēļas nogales domāju, ka neesmu pietiekami labs. Sezonas laikā tas viss sakrājās, kam vēl nāk klāt sociālie mediji, tas var sākt sāpināt.


“Mercedes” komandas braucējs Luiss Hamiltons apstiprinājis, ka labprāt redzētu viņa pārstāvēto vienību atgriežamies pie ierastā sudrabotā formulas krāsojuma. Šī ir otrā sezona pēc kārtas, kad “Mercedes” brauc ar antirasisma kampaņai veltīto melno krāsojumu. Hamiltons uzsver, ka ieguldītais darbs dažādu rasu pārstāvju integrēšanai sabiedrībā turpinās, pateicoties jaunizveidotajām organizācijām, tomēr norāda, ka “Mercedes” allaž bijuši ‘sudraba bultas’ un rasisma novēršanai veltītais krāsojums jau tā tiek izmantots ilgāk, kā viņš bija gaidījis.


Formula 1 spērusi lielu soli pretim centieniem līdz 2030. gada izskaņai izskaust oglekļa emisiju. Nākamgad tiks izmantota E10 degviela, kas veidota no 90% fosilajiem degizrakteņiem un 10% etanola. Tikmēr tuvāko gadu laikā plānots ieviest tā saucamo ‘drop-in’ degvielu. Tas nozīmē, ka tai nebūtu jāveic modifikācijas sacīkšu mašīnu dzinēju vajadzībām, tādā veidā samazinot šai procesā radīto izmešu daudzumu. Plāns radīt degvielu no 100% atjaunojamiem dabas resursiem palīdzēs čempionātam cīnīties ar dabas aizsardzību, kas šobrīd ir viena no visplašāk aprunātākajām tēmām gan Formula 1 apritē, gan ārpus tās.